Patrole interwencyjne

Patrol interwencyjny podejmuje działania ochronne mające na celu udaremnienie bezpośredniego i bezprawnego zamachu na chronione osoby lub mienie. Patrol interwencyjny zabezpiecza obiekt do chwili przyjazdu policji lub osoby upoważnionej.

Patrole interwencyjne to ochrona wspomagająca działania na danym obiekcie. Pracownicy patroli interwencyjnych wyposażeni są w specjalistyczny sprzęt niezbędny do realizacji usługi i przez cały czas akcji pozostają w stałej łączności z dyżurnym stacji monitorowania alarmów informując o aktualnej sytuacji na chronionym obiekcie.
Sygnał z chronionego obiektu jest przesyłany do Centrum Monitorowania Agencji Ochrony KASZUBY. Dyżurny Agencji Ochrony KASZUBY działa zgodnie z ustalonymi procedurami bezpieczeństwa i po otrzymaniu sygnału alarmowego natychmiast uruchamia patrol interwencyjny w celu szybkiego dotarcia na miejsce zdarzenia. Centrum Monitorowania Agencji Ochrony KASZUBY pracuje całodobowo przez siedem dni w tygodniu, działa odpowiedzialnie i solidnie wykonuje usługi bazując na szybkości i sprawności działania patroli interwencyjnych.
Patrole interwencyjne to jeden z podstawowych filarów działania ochrony.

Jesteś zainteresowany usługą?

Wyślij nam wiadomość

lub zadzwoń

Wyślij nam wiadomość

lub zadzwoń

Close Menu

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.