Ochrona imprez

Od początku naszej działalności świadczymy usługi w zakresie ochrony imprez plenerowych jak i zamkniętych. Chronimy koncerty, imprezy masowe, wesela, studniówki, dożynki, imprezy okolicznościowe, itp.

Zabezpieczamy zarówno imprezy zamknięte, jak i te odbywające się na otwartej przestrzeni. Nasi pracownicy doskonale sprawdzają się jako ochrona imprez rekreacyjnych, sportowych, okolicznościowych, koncertów, studniówkach jak i firmowych imprezach zamkniętych. Każda ochrona imprezy jest jedyna w swoim rodzaju, dlatego wymaga szczegółowego przygotowania.
Tworząc plan przygotowania ochrony imprezy istotne jest nie tylko znajomość topografii terenu, miejsca, ludzi do których jest skierowana impreza, ale i wiedza dotycząca psychologii tłumu. Przygotowując się do ochrony imprezy bierzemy pod uwagę psychologiczne profile uczestników i możliwe ich zachowania. Zbieramy i analizujemy informacje na temat gęstości tłumu, szerokości bram czy też czasu ewakuacji, co przy każdej ochronie imprezy jest szczególnie ważne, aby zminimalizować ryzyko niebezpieczeństwa.
Pracownicy Agencji Ochrony KASZUBY są jednakowo umundurowani, odpowiednio wyposażeni, posiadają odpowiednie doświadczenie w pracy.
Ochrona imprez przez Agencję Ochrony KASZUBY zapewnia zintegrowane podejście do zarządzania bezpieczeństwem. Podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny do ochrony każdej imprezy. Ochrona imprezy świadczona przez Agencję Ochrony KASZUBY to pełne zabezpieczenie terenu i dbałość o uczestników chronionej imprezy oraz szeroko zakrojona współpraca wszystkich służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.
W elastyczny sposób dostosowujemy się do indywidualnych wymagań Klientów. Od podjęcia współpracy przy ochronie imprezy w bardzo aktywny sposób uczestniczymy w przygotowaniu i realizacji imprezy uzupełniając Organizatora doświadczeniem Agencji Ochrony KASZUBY i nabytą wiedzą.

Jesteś zainteresowany usługą?

Wyślij nam wiadomość

lub zadzwoń

Wyślij nam wiadomość

lub zadzwoń

Close Menu

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.