Previous
Next

Kamery

Kamery, czyli monitoring w twoim domu, twojej posesji, sklepie. To jeden z najlepszych sposobów kontroli i nadzoru oraz zapewnienia bezpieczeństwa. Obecna technologia pozwala na korzystanie z wielu rodzajów monitoringu. Zapis obrazu, dźwięku z zamontowanych przez Agencję Ochrony KASZUBY daje możliwość cofnięcia zapisu nawet o kilka miesięcy. Dotyczy to też zdalnej obsługi wraz z przesyłaniem dźwięku. 

Działając na rynku od 1994 roku w branży instalacji alarmowych, tv przemysłowych (montażu kamer), elektrycznych i teletechnicznych (domofony i wideodomofony) doskonale znamy większość obecnych na rynku rozwiązań oraz możemy pomóc w doborze najlepszej z nich.

Oferta Agencji Ochrony KASZUBY to:
– kamery – projektowanie i montaż
– serwis i obsługa monitoringu i urządzeń
– pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania
– szeroki wybór kamer wewnętrznych i zewnętrznych do monitoringu
– monitoring szpiegowski
– podgląd online w siedzibie naszej firmy przez naszych pracowników całodobowo lub w wybranych godzinach

Współpracując z Agencją Ochrony KASZUBY mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę, zaczynając od przygotowania oferty montażu kamer, poprzez stworzenie projektu, aż po realizację zlecenia na monitoring i jego późniejszy serwis. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, sklepy, firmy, urzędy, szkoły, spółdzielnie,wspólnoty mieszkaniowe oraz wszystkich zainteresowanych monitoringiem. Gwarantujemy terminową realizację zamówienia, atrakcyjne ceny usług, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jesteś zainteresowany usługą?

Wyślij nam wiadomość

lub zadzwoń

Wyślij nam wiadomość

lub zadzwoń

Close Menu

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.