Konwojowanie

Konwojowanie wartości pieniężnych jest jednym z elementów działalności Agencji Ochrony KASZUBY. Usługa jest wykonywana zgodnie z zasadami i wymaganiami jakim powinna odpowiadać ochrona wartości pieniężnych transportowanych przez przedsiębiorców i inne jednostki składające się z doświadczonych pracowników ochrony.

Zadaniem Agencji Ochrony KASZUBY jest działanie w oparciu o ścisłą instrukcję, określającą trasę konwoju, strukturę grupy i taktykę działania z uwzględnieniem procedur alarmowych w wypadku zaistnienia zagrożenia.
Pracownicy Agencji Ochrony KASZUBY się wszędzie tam, gdzie ważny jest profesjonalizm, staranność, szybkość i pewność działania. Konwojenci posiadają odpowiednie kwalifikacje, wyposażeni są w środki łączności radiowej oraz broń palną. Każdy konwój jest nieustannie monitorowany przez system GPS co zwiększa bezpieczeństwo oraz pewność, że konwój dotrze bez przeszkód na miejsce złożenia depozytu. Działamy niezawodnie i z korzyścią dla naszych Klientów. Agencja Ochrony KASZUBY wykonuje konwoje wartości pieniężnych zgodnie z potrzebami banków, urzędów, zakładów pracy.
Jesteśmy wyposażeni nie tylko w odpowiedni sprzęt i ludzi, ale i wieloletnie doświadczenie, które gwarantuje bezpieczny konwój powierzonych wartości pieniężnych.

Jesteś zainteresowany usługą?

Wyślij nam wiadomość

lub zadzwoń

Wyślij nam wiadomość

lub zadzwoń

Close Menu

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.