monitoring kościerzyna

Monitoring

Monitoring, czyli kamery to system pozwalający na obserwowanie z odległości zdarzeń rejestrowanych przez jedną lub większą ilość kamer jednocześnie. Monitoring może być Zbudowany z kamer, mikrofonów, rejestratory. Routery pełnią role węzła komunikacyjnego i służą do przesyłania nagrania, materiału oraz oglądania go w czasie rzeczywistym. Podgląd kamer może mieć online z dowolnego miejsca na świecie, przy pomocy tabletu, smartfonu.
Jest to najlepsze rozwiązanie, aby sprawować nadzór nad naszą posesją, firmą, pracownikiem, opiekunką do dzieci i dowiedzieć się czy podczas naszej nieobecności nic złego się nie dzieje.

Dlaczego zamówić monitoring w Agencji Ochrony KASZUBY?

Jesteśmy doświadczonym wykonawcą kamer dla mieszkań, domów, domków letniskowych, zakładów pracy, firm, szkół, przedszkoli i innych. W ofercie posiadamy kamery znanych i cenionych na rynku marek, które gwarantują bezawaryjną pracę, doskonałą jakość obrazu oraz posiadają najlepsze przydatne funkcje. Opierając się na doświadczeniu Agencji Ochrony KASZUBY jesteśmy w stanie wykonać monitoring zewnętrzny (kamery), który obejmuje teren wokół nieruchomości, parkingu, podjazdu, ulicy, chodniku oraz kamery wewnętrzne obejmujące pomieszczenia w twoim obiekcie.

 

Monitoring Kościerzyna

Ochrona kaszuby -

Monitoring Kościerzyna i okolice

tablet monitoring Kościerzyna

W naszych instalacjach stosujemy różnego rodzaju kamery. Montujemy kamery typu BULLET, które występują w obudowie walcowej i są przystosowane do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Kamery kopułkowe to kamery przeznaczone do zastosowań wewnętrznych. Tego typu kamery spotyka się również do pracy na zewnątrz i w obudowach wandaloodpornych, montowanych w szkołach, magazynach czy parkingach samochodowych. Montujemy również kamery szybkoobrotowe ze zdalnym sterowaniem. Sterowanie takimi kamerami odbywa się za pomocą klawiatur zewnętrznych lub smartfonem. Dostępne są też kamery do monitoringu szpiegowskiego, czyli kamery niezauważalne dla osób postronnych, dobrze sprawdzające się w walce np. ze sklepowymi złodziejami, wandalami lub innymi zagrożeniami.

Jesteś zainteresowany usługą?

Wyślij nam wiadomość

lub zadzwoń

Wyślij nam wiadomość

lub zadzwoń

Close Menu

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.