Previous
Next

Domofony i videodomofony

Videodomofon oraz domofon to urządzenie elektroniczne służące do komunikacji głosowej na małe odległości bez pośrednictwa centrali, przeważnie pomiędzy zewnętrzną kasetą bramowa a montowaną wewnątrz obiektu słuchawką (UNIFONU). Czasami połączony z kamerą i wyświetlaczem, wtedy mówimy o wideodomofonie.

 

Domofon i wideodomofon to podstawowe narzędzie do sprawowania kontroli dostępu do nieruchomości, firmy. W instalacje tego typu można wyposażyć budynki jedno i wielorodzinne, a także firmy, zakłady produkcyjne, magazyny, szkoły, hotele, szpitale. Duży wybór domofonów i wideodomofonów pozwala wybrać urządzenia, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Mogą to być wideodomofony z doświetleniem diodami na podczerwień, doskonale sprawdzającymi się nawet nocą, gdyż obraz jest wyraźny. Mogą też być wideodomofony transmitujące obraz i dźwięk na telefon komórkowy i pozwalający otworzyć elektrozamek zdalnie przy pomocy odpowiedniej aplikacji.

Domofony i wideodomofony to wygoda oraz bezpieczeństwo użytkowania każdej nieruchomości. To Państwo decydują kogo wpuścić na teren obiektu, bez konieczności otwierania, uchylania drzwi lub wyglądania za okno. Instalacje domofonowe pozwalają na głosowe komunikowanie się z osobą przy furtce, drzwiach. Instalacje wideodomofonowe przesyłają dodatkowo obraz (wideo), który może być rejestrowany. Pozwala to sprawdzić, kto chciał wejść do naszego obiektu podczas naszej nieobecności. Urządzenia domofonowe i wideodomofonowe mogą być wyposażone w bezdotykową technologię RFID, która pozwala otworzyć zamek przy użyciu specjalnej karty lub breloka. Nie musimy korzystać z tradycyjnych kluczy.

Oferta Agencji Ochrony KASZUBY to:
– domofony i wideodomofony – projektowanie instalacji i montaż
– serwis i naprawa instalacji i urządzeń
– konfiguracja sprzętu i podłączanie dodatkowych urządzeń
– sprzedaż urządzeń znanych firm

Dlaczego warto zamówić instalacje domofonowe w Agencji Ochrony KASZUBY?
W instalacje domofonowe i wideodomofonowe można wyposażyć każdy obiekt. Zarówno ten wybudowany, jak i powstający. Warto zadbać o wykonanie takiej instalacji już na etapie projektu i budowy domu, zakładu, firmy, gdyż zmniejsza się uciążliwość prac i pozwala to ukryć przewody instalacji przed wzrokiem. W domach, firmach, zakładach już użytkowanych również można zainstalować domofony i wideodomofony. Stosujemy wówczas rozwiązania wykorzystujące technologię przewodową i bezprzewodową, dzięki której możemy uniknąć wiercenia otworów, kucia ścian lub prowadzenia kabli w sposób widoczny dla oka. Agencja Ochrony KASZUBY zapewnia naszym klientom fachową pomoc i doradztwo w wyborze takiego typu instalacji, która najlepiej sprawdzi się w danym obiekcie.

Jesteś zainteresowany usługą?

Wyślij nam wiadomość

lub zadzwoń

Wyślij nam wiadomość

lub zadzwoń

Close Menu

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.